Наше кредо: узгоджений та сталий бізнес

Група компаній «Укренерго» до якої входить ТОВ "Укpенерго – Амонія» , прийняла важливе стратегічне рішення для отримання додатковової вартості при переробці природного газу.

«Укpенерго – Амонія» має на меті впровадження технології будівництва малих модульних аміачних заводів в Україні та в усьому світі.

Команда ставить за мету просувати технологію промислового виробництва зеленого та синього аміаку, щоб зробити глобальний енергетичний перехід  - реальністю.

Нова технологія та дизайн малих заводів розроблені у співпраці з Bilfinger Tebodin Ukraine для оптимізації капіталовкладень та операційних витрат замовника.

Компанія зосередилася на вдосконалених каталізаторах синтезу аміаку , що  дозволяють виготовляти його при низьких тисках і температурах для зменшення капітальних вкладень, що разом із споживанням енергії є ключовими факторами, що визначають прибутковість виробництва аміаку.

Виробництво NH3 (формула аміаку) є відносно чистим у порівнянні з іншими хімічно-переробними галузями.

Близько 85% виробленого аміаку використовується для азотних добрив, а решта 15% йде на різні промислові продукти: амінокислоти, сировину для хімічної промисловості, виробництво напівпровідників, а також безвуглецеве паливо.

Сучасний енергетичний бізнес-ландшафт спирається на тривале зберігання енергії та легке транспортування. Використання аміаку у цьому напрямку відкриває унікальні можливості завдяки високому вмісту водню, відомій обробці та існуючій інфраструктурі.

Аміак є єдиною безвуглецевою сполукою, яка відповідає вимогам високої щільності енергії.